Męska sprawność seksualna – Najczęstsze problemy poza przedwczesnym wytryskiem

Podczas gdy przedwczesny wytrysk jest chorobą, która dotyka ludzi na całym świecie są inne przeszkody, które utrzymują mężczyzn od zaspokajania kobiet i osiągania satysfakcji dla siebie w sypialni.

Impotencja

impotencjaPrzekleństwo impotencji dotyka mężczyzn, teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Problem ten jest drugim najczęstszym który wpływa na sprawność seksualną mężczyzn. Numerem jeden jest oczywiście przedwczesny wytrysk. Męska Impotencja może mieć poważny wpływ na wydajność nie tylko mężczyzny w łóżku, ale także jego samooceny i głębsze psychologiczne aspekty jego męskości. Zdolność człowieka, by liczyć na swój „miecz”, aby robił to, co on ma robić ma wiele wspólnego z zachowaniem mężczyzny w łóżku, w pracy i w życiu.

Prawie wszyscy mężczyźni zmierzają się z jakimś wyzwaniem w życiu seksualnym. Impotencja jest bardzo ciężka dla mężczyzny, aby stawić jej czoła, a nawet trudniejsze jest dla niego szukać pomocy. Mniej niż 10% z 150 milionów ludzi na świecie, którzy cierpią na impotencję zgłaszają się na leczenie.

Czynniki fizyczne

Choroby takie jak cukrzyca, niewydolność nerek, uszkodzenia nerwów, urazy mózgu, urazy rdzenia, a nawet nadmierna masturbacja

Czynniki psychologiczne

Niektóre z psychologicznych czynników, które wpływają na sprawność seksualną mężczyzny to trudności finansowe, złe odżywianie, a nawet ubóstwo, duży poziom stresu i napięcia, oraz chroniczny strach.

Słaba Erekcja

Zazwyczaj wyjaśnienie medyczne słabej erekcji jest to, że naczynia krwionośne nie otrzymują wystarczającej krwi do utrzymania twardej erekcji. To może być niszczące dla człowieka, który zawsze miał zdrowy i silny wzwód. Istnieje kilka czynników, które mogą powodować słabą erekcję w tym niezdrowe tętnice, mięśnie i struktury tkanki włóknistej oraz dowolna liczba problemów zdrowotnych.

Alkohol, leki i palenie mogą mieć wpływ na funkcje seksualne bezpośrednio lub pośrednio, powodując choroby, takie jak choroby układu sercowo-naczyniowego, stwardnienie rozsiane, zaburzenia hormonalne, które tworzą kompletne niepełnosprawności seksualne. Podczas gdy mężczyźni, którzy mają ponad 65 lat wydają się mieć słaby wzwód, mężczyźni w przedziale wiekowym 40-65 doświadczają strachu i lęku o erekcję.alkohol

Masturbacja może zmienić chemię ciała danej osoby i może podrażniać narządy wewnętrzne i gruczoły, które z kolei mogą powodować różne zaburzenia seksualne. Zachwianie równowagi hormonalnej, obrzęk gruczołu krokowego, osłabienie układu przywspółczulnego układu nerwowego i osłabienie mięśni PC jest to kilka typowych problemów, które w ciągu masturbacji mogą się pojawić.

Podstawowym sposobem leczenia osób cierpiących z powodu słabej erekcji, jest ograniczenie częstotliwości masturbacji nie więcej niż 2-3 razy na tydzień. Ćwiczenia mięśni kegla i właściwy odpoczynek są znane z przywracania erekcji!

Co można zrobić w leczeniu problemów seksualnych i poprawić sprawność seksualną?

  • Jedz zdrowo
  • Ćwicz
  • Unikaj palenia, narkotyków i alkoholu
  • Odpoczywaj
  • Redukuj stres
  • Ogranicz masturbację
  • Buduj kontrole prącia, i ćwicz mięśnie kegla
  • Dostrój swoje myślenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *